SUPER SMASH FLASH 2

super smash flash 2 oyunu hakkında

Aynı zamanda ssf2 olarak da bilinen Super Smash Flash 2, dünyanın dört bir yanından yetenekli oyun geliştiricilerin dünyayı bir araya getirdiği Super Smash Flash 2 Geliştirici Grubu tarafından yıllardır sürekli olarak geliştirilen en büyük flash oyunlarından biridir. Bu oyun, Cleod9 Productions’dan Gregory Cleod9 McLeod tarafından üretildi ve 2007 yılında McLeodGaming tarafından yayınlandı. Super smash flash 2, çok popüler bir oyundur – süper şut flash oyunları. Ek olarak, Super Smash Bros ve Super Smash Bros serisine dayanmaktadır.

Süper şut flash 2, klasik oyunlar ve Mario, Goku, Naruto, Sonic, Dongkey Kong, Mega adam, Bombacı adam, Ichigo, Pikachu gibi dünyadaki ünlü çizgi film filmlerinden büyük karakterlerle dolu harika bir dövüş oyunu … Super Smash Flash 2 beta sürümünde, bu oyun size 25 karakter, savaş için 44 harita ve 2 oyun modunun zaman ve oyun modunu oynaması ve zevk almasını sağlıyor.

Zaman modunda, her oyuncu bir rakibi KO olduğu zaman puan alır ve KO olduğu veya oyunu imha ettiği zaman puan kaybeder. Sürenin sonunda en yüksek puanı alan oyuncu kazanır. Aynı skoru elde eden iki veya daha fazla oyuncu varsa, kazanan belirlemek için ani bir ölüm maçı olacaktır.

Stok modunda, her oyuncuya belirli sayıda can verilir ve her KO veya kendi kendini imha ettikleri zaman, bir hayat kaybederler. Bir oyuncu tüm hayatını kaybederse, “mağlup edilir”. Oyun yalnızca bir oyuncu olduğunda ya da bir takım kazandığında sona erer.

Her oyunun sonunda, oyun size rakiplerinize kaç KO verdiğiniz, verilen hasarın ve alınma sayısı, sahneyi bırakma sayısı … ve puanınızı kontrol etme gibi belirli bilgileri verecektir. Her oyuncu. Bu oyun aynı zamanda oyundan önce zaman sınırları, teraziler, hasar oranları, öğe sıklıkları, başlangıç ​​hasarı, maçta görünebilecek eşyalar gibi birçok şeyi özelleştirmenize olanak tanır. Ek olarak, super smash flash, PC verilerinizi kaydetmenizi de sağlar, böylece kaydettiğiniz kaydedilmiş dosyayı seçerek yeniden başlamak zorunda kalmadan istediğiniz zaman geri dönebilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM