SLOPE

slope oyunu hakkında

slope oyna. geniş bir alanda 3D harita bir otomatik çalışan topu kontrol eder. Bu oyunda fiziksel bir unsur var, bu yüzden topu dikkatle kontrol etmeniz gerekiyor. Kırmızı bloklardan kaçınmayı ve yoldaki deliklerin üzerinden geçmeyi unutmayın. Şimdi ücretsiz Slope oyunu oyna!. Bu, “basit bir oyun ancak zorlukları basit değil” ile ilginç bir video oyunudur [1]. Ve sadece zorlukları nedeniyle, bu oyun çok bağımlılık yapıyor ve dünyadaki milyonlarca oyuncunun dikkatini çekiyor. atesvesu4.com’da, Slope en çok oynanan oyunlardan biridir. Ayrıca oyunculara çok fazla olumlu oy, yorum ve inceleme geldi.

Oynanış
Bu oyunda, izometrik 3D dünyasında tepelerin üstünde bir top vardır. Amacınız, sürekli yuvarlanan yolda bulduğunuz tüm tuzaklardan ve engellerden kaçınarak sona ulaşmaktır. Yere düşmeden veya kırmızı duvarlara ve engellere çarpmadan iz kayıtlarını daraltın. Belli bir hedef yok çünkü bu oyun bitmeyen bir oyundur. Bunun yanında, bu oyunun kontrolleri çok basit olmasına rağmen, ilerlediğinizde top hızı hızla artacaktır. Ve elbette, haritanın alanı hiç de kolay olmayacak. Örneğin, yollar daha dar olacak, daha birçok engel var, vb. Bu özellik oyunun çok zorlayıcı ve bağımlılık yapmasını sağlar. Buna ek olarak, oyuncuların kazanmak için oyuna odaklanmalarını gerektirir.

Özel bir nokta, şev oyununun oyunculara bir skor tablosu sunmasıdır. Bu panoda, bir günden yedi güne kadar olan sürede Slope’den en yüksek puanı alanların isimleri var. Bu oyunun rekabetini arttırır ve daha çekici hale getirir.

OYUNA BAŞLA
REKLAM