KÖTÜ DONDURMALAR

Kötü Dondurmalar oyunu hakkında

kötü dondurmalar oynamak için ne bekliyorsun? Bu sevimli Arcade video oyunu Bad Ice Cream ile tatlı zevkinizi yaşayın. Oyunun 40 seviyesini oynayarak, oyunun sunduğu üç lezzetin herhangi biri olabilecek bir dondurma kepçe rolünü üstlenme şansınız olacak. Bu Arcade video oyununda, her seviye sizinle etrafta dolaşmak için dolaşan bir düşman ile yeni bir savaş içeriyor.

Bad Ice Cream oyun dünyası, ateş ederek kırılabilecek Buz Bloklarıyla doludur. Ayrıca, seviyeyi tamamlamak için toplanması gereken meyveler var. Kötü Dondurma her seviyede birçok meyve çeşidine hizmet eder. Bir tür toplamayı tamamladığınızda, bir sonraki tür oyuna dahil edilir ve seviye ancak tüm meyve türleri tamamen toplandığında gerçekleştirilir.

Oyun ayrıca Bir oyuncu ile İki oyuncu modu arasında seçim yapmanıza izin verir, böylece bir arkadaşınızı sizinle rekabet etmeye ve daha fazla eğlenmeye davet edebilirsiniz. Bad Ice Cream’i deneyimlemek hayatınızda yapacağınız en tatlı aktivitelerden biri gibi gözüküyor çünkü oyun muhteşem grafiklerle mükemmel bir klasik oyun sunuyor. Pişman olmayacağınız gibi, oyunu tıklatmakta tereddüt etmeyin!

Kötü Dondurma Engeli:
https://atesvesu4.com, Bad Ice Cream Unblocked’ın keyfini çıkarmanın keyfini çıkartabileceğiniz yerdir. Bu site, Bad Ice Cream Unblocked gibi diğer eğlenceli oyunların da kaynağıdır. Şimdi kontrol et!

Nasıl oynanır:
Oyuncu 1 ok tuşlarıyla yürür.

Çekim yapmak için Ara Çubuğu’na veya Geri Dön düğmesine basın.

2. oyuncu A S D W tuşlarıyla yürür.

Çekim yapmak için F tuşuna basın.

Seçenekler yapmak için bilgisayar faresini kullanın.

Ipuçları ve Püf noktaları:
Eritileceğinden düşman tarafından gurur duymaktan kaçının.

Düşmanı takip edebilir ve her zaman onun arkasında kalmayı hatırlayabilirsin.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
BENZER OYUNLAR