ATEŞ VE SU 5

Ateş ve Su 5 oyunu hakkında

Ateş ve Su 5 oyunu oyna. Bu oyunda, Fireboy ve Watergirl’ı kontrol etmeye devam edecek ve Orman Tapınağı haritalarında oynayacaksınız. Orman Tapınağı, birden fazla haritaya sahip bir labirenttir ve her haritanın sizin için farklı görevleri olacaktır.

Önceki bölümlere benzer şekilde, haritadaki engellerin üstesinden gelmek, tüm elmasları toplamak ve çıkış kapısına güvenli bir şekilde koşmak zorunda kalacaksınız. Bulmacaları çözmek, zehirli yollardan atlamak, zorlu durumların üstesinden gelmek için haritadaki nesneleri kullanmak için Fireboy ve Watergirl’ı birleştirmeniz gerekecek.

Fireboy ve Watergirl 5’te, her haritanın bir simgesi olacaktır. Altıgen elmaslı bir haritayla karşılaşırsanız, bu normal bir haritadır. Üçgen elmaslı bir haritayla karşılaşırsanız, bu zor bir haritadır. Pentagonal elmas sembolü olan bir haritayla karşılaşırsanız, bu özel bir haritadır.

Eğer bu oyunu beğendiyseniz, aynı oyunda Bob the Robber 4, Money Movers gibi başka oyunları da oynayabilir ya da Fireboy ve Watergirl gibi diğer sezonlarda oynayabilirsiniz.

Nasıl oynanır:
Su kızı kontrol etmek için Fireboy ve WASD kontrol etmek için ok tuşlarını kullanın.
Ipuçları ve Püf noktaları:
Bu oyunu tam ekran modunda oynayabilirsiniz.
Oyun ekranında duraklatabilir / devam ettirebilir / yeniden başlatabilir ve sesi açabilir / kapatabilirsiniz.
Takıldıysanız, öğreticiyi görüntülemek için Walkthrough düğmesini tıklayabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM